Kontakt i rezerwacje

Jeśli masz pytania dotyczące wypożyczalni rowerów lub czegokolwiek innego, skontaktuj się z nami bezpośrednio, korzystając z poniższych danych kontaktowych lub wyślij wiadomość za pośrednictwem formularza, a my odpowiem najszybciej, jak to możliwe.

   "Świetna sprawa! Bateria wytrzymuje bardzo długo. Na wielu elektrykach nie jeździłem, ale byłem pełen podziwu w jakich warunkach sobie radziły (jeździliśmy w 10 cm śniegu). Świetna jakość i moc. Polecam!"
   Patryk
   Kartuzy
   "Świetne rowery, sprawdzają się w nawet ciężkich warunkach. Firma jest bardzo dobrze zorganizowana, łatwy kontakt, rowery dowiezione na umówione miejsce. Rowery nowe, świetnie działające wspomaganie elektryczne uprzyjemnia i tak już przyjemną wycieczkę po Kaszubach."
   Dawid
   Kiełpino

   Kontakt

   Zajrzyj na nasze media społecznościowe!

   Kaszuby rowerem – Trasy rowerowe

   Najbardziej interesującą trasą rowerową na Kaszubach jest z pewnością mierząca blisko 50 km główna trasa przebiegająca przez Kaszubski Park Krajobrazowy. Dzieli się ona na trzy odcinki: Kartuzy-Złota Góra (13,2 km), Złota Góra-Łączyno (9 km) oraz Złota Góra-Delewo (23,2 km). Naokoło parku znajduje się również 10 tras bocznych o łącznej długości 120 km, przebiegających przez grupę Jezior Potęgowskich, Lasy Mirachowskie oraz rezerwaty przyrody. Boczne trasy rowerowe na Kaszubach obejmują: Szemudzka Huta-Bagniewo (4,8 km), Kartuzy-Chmielno-Kartuzy (8,3 km), Borowo-Ostrzyce (2 km), Kolano-Nowa Wieś-Kościerzyna (5,2 km), Brodnica Dolna-Haska-Czapielski Młyn-Stare Czaple-Gołubie (12,4 km), Chmielno-Kożyczkowo-Cieszenie-Reskowo-Chmielno-Lampa-Zgorzałe-Stężyca (29,5 km), Kamienica Królewska-Jez. Potęgowskie-Mirachowo-Miechucino-Wygoda Łączyńska-Łączyno (30,8 km), Lewino-Strzepcz-Tłuczewo-Linia-Głodnica-Staniszewo (12 km), Linia-Potęgowo-Kamienica Królewska-Pałubice-Załakowo-Gowidlino (7,2 km) oraz Kamienica Królewska-Sierakowice-Borucino (3,2 km).
   Jeśli chcesz przemierzyć Kaszuby rowerem wraz ze swoimi bliskimi, dobrym pomysłem są rowery elektryczne, dzięki którym zaangażujesz również młodszych i starszych członków rodziny, bez konieczności przemierzania dłuższych tras w pojedynkę. Rowery ze wspomaganiem elektrycznym odciążą stawy osób starszych, małych dzieci czy członków rodziny bądź znajomych, którzy nie cieszą się najlepszą kondycją fizyczną. Wybierzcie się grupą elektrycznymi rowerami po Kartuzach i cieszcie się przepięknymi widokami oraz kontaktem z przyrodą!

   Wypożyczalnia rowerów w Kartuzach – Rowery Kartuzy

   Jeśli chcesz wypożyczyć rowery na Kaszubach, mobilna Wypożyczalnia Elektryków dowiezie bezpłatnie zamówioną ilość rowerów za darmo w promieniu do 25 kilometrów lub za niewielką dopłatą za każdy dodatkowy kilometr na większą odległość. W tych rejonach jest wiele urokliwych miejsc, które zachwycą nie tylko tych lubiących aktywnie spędzać czas, ale również osoby, które chcą odpocząć od zgiełku wielkiego miasta i chciałyby zwiedzić Kaszuby rowerami.
   Trasy rowerowe na Kaszubach oferują wiele malowniczych odcinków przebiegających przez rezerwaty przyrody i malownicze krajobrazy. Jeśli planujesz wycieczkę rowerową na długich odcinkach wraz z najmłodszymi bądź seniorami, warto zdecydować się na wypożyczenie roweru elektrycznego, który nie tylko odciąży stawy osób ze słabszą kondycją, ale pozwoli czerpać przyjemność z jazdy na świeżym powietrzu. Wypożyczalnia rowerów na Kaszubach oferuje dowóz rowerów miejskich, górskich, turystycznych oraz enduro we wcześniej umówione miejsce. Dzięki bogatemu wyborowi modeli i rodzajów rowerów każdy znajdzie dla siebie wygodne rozwiązanie, które umożliwi przemierzanie malowniczych terenów na najwygodniejszym dla siebie rowerze. Rowery w Kartuzach dowozimy w wybrane miejsce i odbieramy po wcześniejszym umówieniu z klientami, dzięki czemu nie tracisz czasu na odstawienie ich do wypożyczalni i możesz poświęcić więcej czasu na zwiedzanie tego przepięknego regionu!