Wypożyczalnia rowerów Gdańsk

Rowery elektryczne Gdańsk

Wypożyczalnia namiotów turystycznych

Jesteśmy mobilną wypożyczalnią rowerów elektrycznych działającą na Kaszubach. Dzięki nam doświadczysz niesamowitej frajdy, bez żadnego wysiłku. Zwiedzisz miejsca na Kaszubach które dotąd były dla Ciebie zbyt odległe! Zerknij niżej, żeby poznać naszą ciekawą ofertę!

Sprzęt najwyższej klasy

W naszej ofercie znajdziesz tylko najbardziej komfortowe rowery.

Darmowy transport!

Dowieziemy Ci rowery w promieniu 25 km od miejscowości Somonino (mapa niżej).
Za każdy dodatkowy kilometr 5 zł.

60 do 120 km zasięgu

Krótki wypad czy dłuższa wyprawa? Wszystko zależy od Ciebie!

Rowery Kartuzy, Kaszuby, Gdańsk - wypożyczalnia rowerów

Rowery miejskie

Rower miejski, dla osób poszukujących bardzo komfortowego środka transportu. Zapewniają wygodną wyprostowaną pozycję.

99 zł / dzień

Rowery turystyczne

Bardzo wygodny rower turystyczny, odpowiedni dla osób, które potrzebują roweru do pokonania dużych dystansów z bagażem.

139 zł / dzień

Rowery górskie

Łączą wszystko to, co najlepsze w nowoczesnych rowerach górskich z większą niezależnością od możliwości fizycznych. Wygodny na cięższy teren.

139 zł / dzień

Rowery enduro

Rower z pełnym zawieszeniem, przeznaczony dla entuzjastów ciężkich warunków. Świetnie radzi sobie z kamieniami, czy wystającymi korzeniami.

199 zł / dzień

Fotelik na rower dla dzieci

Zabierz pociechy na wyprawę która dostarczy fantastycznych wrażeń. Dla dzieci do 22 kg.


19 zł / dzień

Przyczepka
Riksza

Jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi i bagażem. Mieści dwójkę dzieci o łącznej wadze 45 kg.


39 zł / dzień

Przyczepka
FUN 1

Pozwala maluchom 1-4 lat uczestniczyć w przygodzie co sprawia im ogromną frajdę. Max obciążenie do 30 kg.


49 zł / dzień

Przyczepka
FUN 2

Dla dzieci 2-9 lat. Podwójny uśmiech i podwójna zabawa. Sakwy bagażowe 19 litrów. Możliwość demontażu jednego fotelika. Max obciążenie do 36 kg.

59 zł / dzień

Wycieczki rowerowe

Organizujemy ciekawe wycieczki rowerowe po najpiękniejszych terenach
Szwajcarii Kaszubskiej

59 zł / grupa 8 os.

Bezpłatny transport rowerów do 25 km

Bezpłatny dowóz wybranych rowerów w umówione miejsce w promieniu 25 km od Somonina.

5 zł / km powyżej 25 km.

Wypożyczalnia rowerów Gdańsk

W ostatnich latach rowery ze wspomaganiem jazdy przy pomocy silnika elektrycznego stały się świetną alternatywą dla tradycyjnych rowerów. Nasza wypożyczalnia rowerów elektrycznych w Gdańsku oferuje bogaty wybór rowerów miejskich, górskich, turystycznych oraz enduro. Takie rozwiązanie niesie ze sobą bardzo wiele korzyści – rowery z napędem elektrycznym nie zanieczyszczają środowiska, nie hałasują i odciążają w pewnym stopniu mięśnie i stawy. A ta ostatnia cecha sprawia, że coraz więcej osób, niezależnie od swojej sprawności fizycznej, będzie zainteresowanych jazdą rowerem elektrycznym, pokonując nawet większe dystanse i jednocześnie dłużej przebywając na świeżym powietrzu. Wypożyczalnia rowerów w Gdańsku oferuje dowóz pod wskazany adres w promieniu 25 kilometrów od lokalizacji firmy, a w niektórych przypadkach także na większe odległości.
Przewidywany czas dostawy rowerów wynosi około dwóch/trzech godzin

Rowery elektryczne w Gdańsku

Rowery elektryczne w Gdańsku można wypożyczyć od firmy Easy Rider – Wypożyczalnia Elektryków. Takie rozwiązanie pozwala doświadczyć przyjemności jazdy rowerem bez niedogodności z nią związanych czy niektórymi ograniczeniami jak wiek czy sprawność fizyczna. Jeśli chcesz zaznać przyjemności płynącej z jazdy rowerem – w pojedynkę, ze znajomymi lub wspólnie z rodziną – wystarczy zadzwonić do naszej mobilnej wypożyczalni rowerów elektrycznych w Gdańsku, a my dostarczymy rowery we wskazane miejsce w uzgodnionym terminie.
Rowery z napędem elektrycznym to idealny sposób na dojazd do pracy, na imprezę czy spotkanie towarzyskie bez ryzyka zmęczenia się podróżą. Pozwala to jednocześnie na łatwy dojazd bez korków we wskazane miejsce, nie zanieczyszczając przy tym środowiska naturalnego. To frajda dla osób w każdym wieku – zarówno dla całej rodziny z małymi dziećmi, jak i grup seniorów. Zaplanuj wymarzoną wycieczkę dostosowanym do swoich potrzeb elektrykiem z naszej wypożyczalni rowerów w Gdańsku i ciesz się wygodą i pięknem mijanych krajobrazów!

Rowery – Kartuzy

Wypożyczalnia rowerów w Kartuzach cieszy się ogromną popularnością w regionie. Klienci cenią nasze usługi za profesjonalizm i bardzo dobrej jakości sprzęt. Rowery elektryczne wyposażone w baterie o długiej żywotności gwarantują komfort i bezpieczeństwo jazdy. Są świetną alternatywą dla całej rodziny bez względu na wiek. Nie bez znaczenia pozostaje możliwość wypożyczenia rowerów przystosowanych do zróżnicowanych warunków atmosferycznych, umożliwiając czerpanie radości z przejażdżki zarówno latem, jak i zimą.

Elektryczne rowery w Kartuzach są nowe oraz kompleksowo wyposażone. Dobór odpowiednio dopasowanych akcesoriów to gwarancja udanej, rodzinnej wyprawy rowerowej po malowniczej, kaszubskiej okolicy i dzięki temu możliwość poznania niesamowitej historii regionu oraz obcowania z przyrodą na wytyczonych ścieżkach rowerowych.

Proces wypożyczenia roweru elektrycznego jest prosty i intuicyjny. Do dyspozycji klientów oddajemy możliwość zamówienia oraz bezpłatnego dowozu dowolnej ilości rowerów. Mobilna wypożyczalnia jednośladów jest odpowiedzią na potrzeby klientów ceniących funkcjonalność i wygodę. Pozwoli na komfortowe, bezpieczne zwiedzanie okolicy. Celebracja chwili w towarzystwie najbliższych, w bezpośrednim kontakcie z naturą to zawsze udany sposób na wypoczynek.

Zadowoleni klienci 🙂

"Świetna sprawa! Bateria wytrzymuje bardzo długo. Na wielu elektrykach nie jeździłem, ale byłem pełen podziwu w jakich warunkach sobie radziły (jeździliśmy w 10 cm śniegu). Świetna jakość i moc. Polecam!"
Patryk
Kartuzy
"Świetne rowery, sprawdzają się w nawet ciężkich warunkach. Firma jest bardzo dobrze zorganizowana, łatwy kontakt, rowery dowiezione na umówione miejsce. Rowery nowe, świetnie działające wspomaganie elektryczne uprzyjemnia i tak już przyjemną wycieczkę po Kaszubach."
Dawid
Kiełpino

Bezpłatny dowóz do 25 km od Somonina

Wypożyczalnia rowerów Kaszuby MAPA

Kontakt

Zajrzyj na nasze media społecznościowe!

Kaszuby rowerem – Trasy rowerowe

Najbardziej interesującą trasą rowerową na Kaszubach jest z pewnością mierząca blisko 50 km główna trasa przebiegająca przez Kaszubski Park Krajobrazowy. Dzieli się ona na trzy odcinki: Kartuzy-Złota Góra (13,2 km), Złota Góra-Łączyno (9 km) oraz Złota Góra-Delewo (23,2 km). Naokoło parku znajduje się również 10 tras bocznych o łącznej długości 120 km, przebiegających przez grupę Jezior Potęgowskich, Lasy Mirachowskie oraz rezerwaty przyrody. Boczne trasy rowerowe na Kaszubach obejmują: Szemudzka Huta-Bagniewo (4,8 km), Kartuzy-Chmielno-Kartuzy (8,3 km), Borowo-Ostrzyce (2 km), Kolano-Nowa Wieś-Kościerzyna (5,2 km), Brodnica Dolna-Haska-Czapielski Młyn-Stare Czaple-Gołubie (12,4 km), Chmielno-Kożyczkowo-Cieszenie-Reskowo-Chmielno-Lampa-Zgorzałe-Stężyca (29,5 km), Kamienica Królewska-Jez. Potęgowskie-Mirachowo-Miechucino-Wygoda Łączyńska-Łączyno (30,8 km), Lewino-Strzepcz-Tłuczewo-Linia-Głodnica-Staniszewo (12 km), Linia-Potęgowo-Kamienica Królewska-Pałubice-Załakowo-Gowidlino (7,2 km) oraz Kamienica Królewska-Sierakowice-Borucino (3,2 km).
Jeśli chcesz przemierzyć Kaszuby rowerem wraz ze swoimi bliskimi, dobrym pomysłem są rowery elektryczne, dzięki którym zaangażujesz również młodszych i starszych członków rodziny, bez konieczności przemierzania dłuższych tras w pojedynkę. Rowery ze wspomaganiem elektrycznym odciążą stawy osób starszych, małych dzieci czy członków rodziny bądź znajomych, którzy nie cieszą się najlepszą kondycją fizyczną. Wybierzcie się grupą elektrycznymi rowerami po Kartuzach i cieszcie się przepięknymi widokami oraz kontaktem z przyrodą!

Wypożyczalnia rowerów w Kartuzach – Rowery Kartuzy

Jeśli chcesz wypożyczyć rowery na Kaszubach, mobilna Wypożyczalnia Elektryków dowiezie bezpłatnie zamówioną ilość rowerów za darmo w promieniu do 25 kilometrów lub za niewielką dopłatą za każdy dodatkowy kilometr na większą odległość. W tych rejonach jest wiele urokliwych miejsc, które zachwycą nie tylko tych lubiących aktywnie spędzać czas, ale również osoby, które chcą odpocząć od zgiełku wielkiego miasta i chciałyby zwiedzić Kaszuby rowerami.
Trasy rowerowe na Kaszubach oferują wiele malowniczych odcinków przebiegających przez rezerwaty przyrody i malownicze krajobrazy. Jeśli planujesz wycieczkę rowerową na długich odcinkach wraz z najmłodszymi bądź seniorami, warto zdecydować się na wypożyczenie roweru elektrycznego, który nie tylko odciąży stawy osób ze słabszą kondycją, ale pozwoli czerpać przyjemność z jazdy na świeżym powietrzu. Wypożyczalnia rowerów na Kaszubach oferuje dowóz rowerów miejskich, górskich, turystycznych oraz enduro we wcześniej umówione miejsce. Dzięki bogatemu wyborowi modeli i rodzajów rowerów każdy znajdzie dla siebie wygodne rozwiązanie, które umożliwi przemierzanie malowniczych terenów na najwygodniejszym dla siebie rowerze. Rowery w Kartuzach dowozimy w wybrane miejsce i odbieramy po wcześniejszym umówieniu z klientami, dzięki czemu nie tracisz czasu na odstawienie ich do wypożyczalni i możesz poświęcić więcej czasu na zwiedzanie tego przepięknego regionu!