Wypożyczalnia rowerów Gdańsk

Rowery elektryczne Gdańsk

Wypożyczalnia rowerów elektrycznych

Sprzęt najwyższej klasy

W naszej ofercie znajdziesz tylko najbardziej komfortowe rowery.

Darmowy transport!

Dowieziemy Ci rowery w promieniu 25 km od miejscowości Somonino (mapa niżej).
Za każdy dodatkowy kilometr 5 zł.

60 do 120 km zasięgu

Krótki wypad czy dłuższa wyprawa? Wszystko zależy od Ciebie!

Zalety przyczepek rowerowych dla dzieci

Bezpieczeństwo

Wózki rowerowe są skonstruowane tak aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dzieci jak i ciągnących je rodziców. W każdym wózku rowerowym są pasy, które skutecznie utrzymują dzieci w foteliku.

Ochrona

Przyczepki rowerowe chronią dzieci przed wszystkimi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi czyli przed słońcem, wiatrem, deszczem a nawet gradem. Komfort w przyczepce zapewniają zasłony przed słońcem oraz system wywietrzników w razie upału, folia chroni dzieci przed wiatrem i deszczem. Dzięki zamknięciu nie trzeba także martwić się o wypadnięcie dziecka z wózka.

Dodatkowe funkcje

Gdy dziecko smacznie śpi w domu z babcią zawsze można wykorzystać przyczepkę rowerową w zupełnie inny sposób. Może posłużyć jako pomoc w przewożeniu zakupów czy też zwierzęcia. Ponadto, wózek rowerowy nie musi być wcale doczepiony do roweru. Można wykorzystać go podczas spaceru czy też biegu. Jest to możliwe dzięki opcji dołączenia przednich kółek oraz ewentualnego uchwytu, za który można trzymać podczas wspominanych czynności.

Przygoda ponad wszystko

Do najważniejszych zalet można zaliczyć również rozrywkę dla dzieci, jaką jest jazda w przyczepce, podczas której mogą obserwować swoje otoczenie i bawić się w tym czasie swoimi ulubionymi zabawkami. Przyczepki są przestronne, dzięki czemu dzieci mają dla siebie dużo miejsca.

Przyczepki

Przyczepka Thule Coaster XT

Jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi i bagażem. Mieści dwójkę dzieci o łącznej wadze 45 kg.

Przyczepka Thule Cross 2

Zaawansowana przyczepka do bardziej terenowych wypraw. Dzięki zawieszeniu dzieci jak i rodzice mają większy komfort oraz frajdę z wycieczki.

Przyczepka Weehoo Blast

Pozwala maluchom 1-4 lat uczestniczyć w przygodzie co sprawia im ogromną frajdę. Jednoosobowa, max 36 kg, brak pedałowania.

Przyczepka Weehoo iGo2

Dla dzieci 2-9 lat. Podwójny uśmiech i podwójna zabawa. Sakwy bagażowe 19 litrów. Możliwość demontażu jednego fotelika. Max 36 kg, możliwość pedałowania.

Doczepka WeeRide Pro Pilot

Zabawa, komfort i bezpieczeństwo! Rower dla dziecka dołączany pod siodełko do roweru dla dzieci od 4 do 10 lat.

Fotelik rowerowy dziecięcy

Zabierz pociechy na wyprawę która dostarczy fantastycznych wrażeń. Dla dzieci do 22 kg.

Torby
rowerowe

Zestaw wodoodpornych sakw turystycznych z łatwym systemem mocowania, doskonały na wszelkie wyprawy rowerowe. Montaż do bagażników rowerowych. Pojemność 2x13 litrów.

Thule Bagażnik rowerowy

Lekki, wytrzymały bagażnik rowerowy montowany do haka pojazdu. Thule VeloCompact może bezpiecznie pomieścić aż cztery rowery.

Doczepka WeeRide Pro Pilot

Zabawa, komfort i bezpieczeństwo! Rower dla dziecka dołączany pod siodełko do roweru dla dzieci od 4 do 10 lat.

50 zł / dzień
280 / tydzień

Fotelik rowerowy dziecięcy

Zabierz pociechy na wyprawę która dostarczy fantastycznych wrażeń. Dla dzieci do 22 kg.

20 zł / dzień
80 / tydzień

Torby rowerowe

Zestaw wodoodpornych sakw turystycznych z łatwym systemem mocowania, doskonały na wszelkie wyprawy rowerowe. Montaż do bagażników rowerowych. Pojemność 2x13 litrów.

20 zł / dzień
80 zł / tydzień

Rowery – Kartuzy

Wypożyczalnia rowerów w Kartuzach cieszy się ogromną popularnością w regionie. Klienci cenią nasze usługi za profesjonalizm i bardzo dobrej jakości sprzęt. Rowery elektryczne wyposażone w baterie o długiej żywotności gwarantują komfort i bezpieczeństwo jazdy. Są świetną alternatywą dla całej rodziny bez względu na wiek. Nie bez znaczenia pozostaje możliwość wypożyczenia rowerów przystosowanych do zróżnicowanych warunków atmosferycznych, umożliwiając czerpanie radości z przejażdżki zarówno latem, jak i zimą.

Elektryczne rowery w Kartuzach są nowe oraz kompleksowo wyposażone. Dobór odpowiednio dopasowanych akcesoriów to gwarancja udanej, rodzinnej wyprawy rowerowej po malowniczej, kaszubskiej okolicy i dzięki temu możliwość poznania niesamowitej historii regionu oraz obcowania z przyrodą na wytyczonych ścieżkach rowerowych.

Proces wypożyczenia roweru elektrycznego jest prosty i intuicyjny. Do dyspozycji klientów oddajemy możliwość zamówienia oraz bezpłatnego dowozu dowolnej ilości rowerów. Mobilna wypożyczalnia jednośladów jest odpowiedzią na potrzeby klientów ceniących funkcjonalność i wygodę. Pozwoli na komfortowe, bezpieczne zwiedzanie okolicy. Celebracja chwili w towarzystwie najbliższych, w bezpośrednim kontakcie z naturą to zawsze udany sposób na wypoczynek.

Zadowoleni klienci 🙂

"Super firma oferujaca wspomagane elektrycznie rowery i swietne przyczepki dla dzieci. Taki sprzęt na kaszubskie górki i dołki to idealne połączenie. I do tego bezpłatny dowóz! Polecam!"
Szymon
Kartuzy
"Świetne rowery, sprawdzaja się nawet w ciężkich warunkach. Firma bardzo dobrze zorganizowana, latwy kontakt, rowery z dostawą do domu. Świetnie działające wspomaganie elektryczne uprzyjemnia i tak już przyjemna wycieczke po Kaszubach."
Maciej
Kiełpino

Bezpłatny dowóz do 25 km od Somonina

Wypożyczalnia rowerów Kaszuby MAPA

Kontakt

Zajrzyj na nasze media społecznościowe!

Kaszuby rowerem –

Trasy rowerowe

Najbardziej interesującą trasą rowerową na Kaszubach jest z pewnością mierząca blisko 50 km główna trasa przebiegająca przez Kaszubski Park Krajobrazowy. Dzieli się ona na trzy odcinki: Kartuzy-Złota Góra (13,2 km), Złota Góra-Łączyno (9 km) oraz Złota Góra-Delewo (23,2 km). Naokoło parku znajduje się również 10 tras bocznych o łącznej długości 120 km, przebiegających przez grupę Jezior Potęgowskich, Lasy Mirachowskie oraz rezerwaty przyrody. Boczne trasy rowerowe na Kaszubach obejmują: Szemudzka Huta-Bagniewo (4,8 km), Kartuzy-Chmielno-Kartuzy (8,3 km), Borowo-Ostrzyce (2 km), Kolano-Nowa Wieś-Kościerzyna (5,2 km), Brodnica Dolna-Haska-Czapielski Młyn-Stare Czaple-Gołubie (12,4 km), Chmielno-Kożyczkowo-Cieszenie-Reskowo-Chmielno-Lampa-Zgorzałe-Stężyca (29,5 km), Kamienica Królewska-Jez. Potęgowskie-Mirachowo-Miechucino-Wygoda Łączyńska-Łączyno (30,8 km), Lewino-Strzepcz-Tłuczewo-Linia-Głodnica-Staniszewo (12 km), Linia-Potęgowo-Kamienica Królewska-Pałubice-Załakowo-Gowidlino (7,2 km) oraz Kamienica Królewska-Sierakowice-Borucino (3,2 km).
Jeśli chcesz przemierzyć Kaszuby rowerem wraz ze swoimi bliskimi, dobrym pomysłem są rowery elektryczne, dzięki którym zaangażujesz również młodszych i starszych członków rodziny, bez konieczności przemierzania dłuższych tras w pojedynkę. Rowery ze wspomaganiem elektrycznym odciążą stawy osób starszych, małych dzieci czy członków rodziny bądź znajomych, którzy nie cieszą się najlepszą kondycją fizyczną. Wybierzcie się grupą elektrycznymi rowerami po Kartuzach i cieszcie się przepięknymi widokami oraz kontaktem z przyrodą!

Wypożyczalnia rowerów w Kartuzach – Rowery Kartuzy

Jeśli chcesz wypożyczyć rowery na Kaszubach, mobilna Wypożyczalnia Elektryków dowiezie bezpłatnie zamówioną ilość rowerów za darmo w promieniu do 25 kilometrów lub za niewielką dopłatą za każdy dodatkowy kilometr na większą odległość. W tych rejonach jest wiele urokliwych miejsc, które zachwycą nie tylko tych lubiących aktywnie spędzać czas, ale również osoby, które chcą odpocząć od zgiełku wielkiego miasta i chciałyby zwiedzić Kaszuby rowerami.
Trasy rowerowe na Kaszubach oferują wiele malowniczych odcinków przebiegających przez rezerwaty przyrody i malownicze krajobrazy. Jeśli planujesz wycieczkę rowerową na długich odcinkach wraz z najmłodszymi bądź seniorami, warto zdecydować się na wypożyczenie roweru elektrycznego, który nie tylko odciąży stawy osób ze słabszą kondycją, ale pozwoli czerpać przyjemność z jazdy na świeżym powietrzu. Wypożyczalnia rowerów na Kaszubach oferuje dowóz rowerów miejskich, górskich, turystycznych oraz enduro we wcześniej umówione miejsce. Dzięki bogatemu wyborowi modeli i rodzajów rowerów każdy znajdzie dla siebie wygodne rozwiązanie, które umożliwi przemierzanie malowniczych terenów na najwygodniejszym dla siebie rowerze. Rowery w Kartuzach dowozimy w wybrane miejsce i odbieramy po wcześniejszym umówieniu z klientami, dzięki czemu nie tracisz czasu na odstawienie ich do wypożyczalni i możesz poświęcić więcej czasu na zwiedzanie tego przepięknego regionu!